Náš Substrát pro každou zahradu 50 l

Akce Tip
139 Kč

NÁŠ SUBSTRÁT UNIVERZÁLNÍ je vyroben z kvalitní vrchovištní rašeliny, dobře vyzrálého vytříděného kompostu a minerálního hnojiva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální zahradní substrát

SUBSTRÁT UNIVERZÁLNÍ je vyroben z kvalitní vrchovištní rašeliny, dobře vyzrálého vytříděného kompostu a minerálního hnojiva. Půdní reakce je upravena jemně mletým dolomitickým vápencem. Vhodné surovinové složení substrátu zajišťuje optimální provzdušnění kořenového balu a dobrou zádržnost pro vodu a živiny. Tím je zaručen dobrý růst, bohatá tvorba kořenů a květů u všech druhů pěstovaných rostlin.

Rozsah a způsob použití:

Substrát univerzální se používá při sázení květin a zeleniny, výsadbě okrasných i ovocných keřů a stromů v zahradě, jakož i pro sázení květin do nádob. Pro zlepšení struktury půdy můžeme substrát zapravit do půdy nebo promíchat se zeminou v poměru 1:1.

Při výsadbě do nádob nasypeme trochu substrátu, zasadíme rostlinu a přidáme další část substrátu. Lehce jej přitlačíme ke kořenovému balu, a nakonec doplníme tak, aby vrchní vrstva zůstala kyprá.

Při výsadbě na záhony přidáme substrát na požadovanou výšku, nebo odebereme vyčerpanou půdu a nahradíme ji substrátem. Substrát promícháme s původní zeminou. Po výsadbě rostliny zalijeme.

Doplňkové parametry

Kategorie: AKTUÁLNÍ NABÍDKA
Hmotnost: 4.5 kg